• 1@mdim.ua
  • Пн-Пт 08:30—17:30. Сб 09:00—14:00

Будматеріали

Оптова база будматеріалів

Виконання ремонту або оздоблювальних робіт в будинку або квартирі, зведення дачного котеджу або багатоквартирного будинку неможливо без використання сучасних будівельних матеріалів. Вибір на ринку великий: товари виробників з різних країн, будівельні матеріали оптом і в роздріб, з доставкою та без. Можна вибрати все необхідне для будівництва нових будинків, простого косметичного ремонту або повної реконструкції приміщення з втіленням дизайнерських ідей. Але куди звернутися, щоб мінімізувати по можливості фінансові витрати на покупку будівельних матеріалів і не сумніватися в якості товару і в своєчасної доставки? Краще рішення – купити будівельні матеріали оптом від виробника.

Перелік будматеріалів від виробника

Цегла, цемент, штукатурка – і це ще тільки початок довгого переліку продукції, який пропонує оптова база будматеріалів в Харкові. Тут в наявності продукція перевірених фірм. Багато що з того, що знадобиться для зведення надійних стін, виконання штукатурних і утеплювачів робіт, обробки приміщень:

  • цегла і газобетонні блоки
  • сухі будівельні суміші, в тому числі для укладання плитки і керамограніта;
  • цемент;
  • штукатурка і шпаклівка;
  • грунтовка;
  • плити OSB і ДВП;
  • пінопласт і клейова суміш для нього;
  • пісок, щебінь, армована суміш і інше.

Хороша ціна і якість обслуговування дозволяють заощадити кошти і полегшують завдання завершення будівництва, реконструкції або ремонту в заплановані терміни.

Розрахунок кількості – запорука економії коштів і часу

Перед замовленням необхідно зробити розрахунок і дізнатися скільки конструкційних (цегла, бетон, газоблок, цемент) і спеціальних матеріалів (призначених для облаштування теплоізоляції, гідроізоляції, обробки і ін.) Потрібно. Підрахунки дуже важливі, адже вони дозволяють уникнути переплати за зайвий товар, а також обійтися без простоїв через брак матеріалів і очікування доставки нової партії. Будівельні матеріали оптом від виробника – це вигідно, але на око визначити точну їх кількість досить складно. Незважаючи на те, що існує безліч онлайн калькуляторів для цих цілей, звернення за консультацією до фахівців-проектувальників, майстрам-будівельникам буде більш правильним підходом. Звичайно, в розрахунках цілком допустима невелика похибка в більшу або меншу сторону, тому брати будматеріали оптом в компанії «Міцний дім» доцільніше з невеликим запасом.

Упаковка продукції

Доставка до місця проведення робіт і розвантаження без шкоди можлива тільки в разі якісної, ретельно продуманої упаковки. Добре розфасований товар – гарантія збереження продукції при перевезенні. Оптова база будматеріалів в Харкові пропонує товар в багатошарових мішках, на палетах, в біг-бегах. На упаковку нанесені вся необхідна інформація про виробника і товар, а також про правила зберігання, безпеки, гарантії.

Вага мішків точно відповідає вимогам стандарту, який допускає похибка не більше 2 відсотків (більше або менше від зазначеного).

Зв'яжіться з нами для отримання консультації