• 1@mdim.ua
 • Пн-Пт 08:30—17:30. Сб 09:00—14:00

Газобетон

Газоблок/газобетон – для стін, перегородок і не тільки

Який матеріал вибрати для спорудження стін в приватному будинку, перегородок в квартирі з вільним плануванням? З чого зробити паркан або літню кухню на дачній ділянці? Вибір різноманітних будматеріал на ринку великий. Одне з сучасних, популярних рішень – газобетон. Купити газоблок в харкові від виробника за вигідною ціною – це економія коштів, виділених на будівництво, гарантія своєчасної доставки якісної продукції.

Що являє собою газобетон?

Це різновид пористого бетону. За всім обсягом такого штучного каменю рівномірно розташовані осередки-пори від 1 до 3 мм в діаметрі. Для виробництва газоблоку використовують цемент, кварцовий пісок
, спеціальні газоутворювач. Також в блоках можуть бути присутніми такі добавки як гіпс, вапно, зола та інші. Вспенивание водяного цементного розчину є результатом хімічної реакції, яку запускає на одній зі стадій технологічного процесу.

Перелічимо деякі переваги цього будматеріалу, широко задіяного в комерційному, житловому і промисловому будівництві:

 • Простота обробки: можна пиляти, свердлити, стругати, легко забити цвях або скобу;
 • Негорючий, оскільки складається тільки з мінеральних складових;
 • Згодом стає твердіше;
 • Легка вага;
 • Морозостійкість;
 • Стіни з газоблоків довговічні, володіють тепло- і звукоізоляційні властивості.

Газобетонні блоки в Харкові представлені в широкому асортименті. Це і прямі блоки для зведення стін, стінові з ручками для захоплення, перегородкові, U-образні. Кладка виконується швидко, а багато варіантів розмірів виробів дозволяє вибрати оптимальний розмір для кожного конкретного випадку.

Будівельні суміші для кладки

Газобетон кладуть на клейові суміші. Хоча можна виконати кладку і на цементний розчин, але спеціальні клеї мають ряд переваг.

Клейова суміш для газоблоків:

 • Проста у використанні, має завжди оптимальні пропорції компонентів, закладені при виробництві;
 • Міцно зчіплюється з поверхнею газобетону;
 • Кладеться невеликою товщиною, шар в 2 або навіть 3 рази менше, ніж при використанні цементу;
 • Швидко схоплюється;
 • Стійка до зовнішніх впливів (підвищеної вологості, перепадів температур і т.д.).

Продаж цементу та інших будівельних матеріалів проводиться з оптово-роздрібної бази в Харкові і безпосередньо з заводів-виробників.

Теххарактеристики і правильний вибір будматеріалу

Вибираючи, який купити газоблок в харкові від виробника, варто уважно ознайомитися з технічними характеристиками. Пористість, щільність, міцність на стиск, теплопровідність, вологостійкість, вага і розміри у різних марок продукції відрізняються і це визначає сферу застосування. Деякі вироби призначені тільки для використання в якості утеплювача, інші для побудови приватних будинків або малоповерхових споруд, облаштування перегородок та інших цілей.

Якщо є сумніви, яке саме газобетонне виріб вибрати, то краще проконсультуватися з фахівцем-будівельником або представником виробника. З газобетонними блоками в Харкові працюють багато будівельні бригади і організації, а при необхідності з завданням побудови невеликих споруд (дачного будиночка, альтанки, літньої кухні) цілком реально впоратися самостійно.

Зв'яжіться з нами для отримання консультації