• 1@mdim.ua
  • Пн-Пт 08:30—17:30. Сб 09:00—14:00

Пісок

Пісок: застосування в будівельних роботах

Пухка суміш зерен, яка з’являється в результаті руйнування гірських порід. Ось що являє собою природний пісок. Такий сипучий матеріал широко задіяний з давніх часів і до цього дня у великій кількості будівельних робіт. Практично на всіх етапах облаштування будинку без нього не обійтися. Буде потрібно замовити пісок в мішках з доставкою при виконанні кладки, штукатурки, внутрішнього оздоблення приміщень, ландшафтного дизайну на прибудинковій території, декоруванні клумб. Колір сипучого продукту буває різним – сіро-жовтим, світло-жовтим, жовто-коричневим, з відтінком оранжевого. Відрізняються різні види цього поширеного будівельного матеріалу і за своїми характеристиками. Перш ніж купити пісок фасований, необхідно розібратися, які бувають види цього товару, чим вони відрізняються один від іншого, який з них найкраще підійде для виконання того або іншого виду робіт.

Види піску

Поділяють сипучу продукцію, в першу чергу, на: матеріал природного походження та штучно отриманий.

На песок цена за куб колеблется в зависимости от его качества и характеристик. Перечислим виды песка природного происхождения:

  • Кар’єрний, видобутий в відкритих кар’єрах. Він найбільш дешевий і поширений, але містить забруднюючі вкраплення, наприклад, глинисті. Для використання в якості компонента будівельних розчинів сировину з кар’єру додатково обробляють – промивають або просівають. При промиванні водою з вихідного матеріалу видаляється пил і глина, при просіюванні – великі фракції.
  • Морський і річковий, видобутий з дна річок або морів. Якість такого сировини вище, ніж кар’єрного, в ньому дуже мало домішок чи ні їх взагалі. Здобута з дна моря піщана маса, на відміну від річкової, складається з більших частинок з округлою формою з гладкою поверхнею.

Застосування в будівельних і ремонтних роботах

При плануванні проведення практично більшості будівельних і ремонтних робіт виникає необхідність купити пісок фасований. Якщо масштаб майбутніх робіт значний, то зручніше за все отримати необхідний пісок в мішках з доставкою за вказаною адресою.

Продукцію, отриману в кар’єрі, найбільш часто застосовують при закладці фундаментів, засипці траншей, а після промивання від глини використовують при замішуванні бетонів, виконанні внутрішньої обробки додому, в дорожньому будівництві.

Високоякісну пісочну масу з річок і морів застосовують при спорудженні доріг, в бетонних і будівельних сумішах, кладок розчинах.

Якщо на пісок ціна за куб прийнятна, варто також перед покупкою звернути увагу на основні характеристиками товару. А саме:

  • модуль крупності (скорочено мкр, умовна величина): від 1.5 до 2 – дрібнозернистий, від 2.0 до 2.5 -среднезерністий, від 2.5 до 3.0 -крупнозерністий;
  • об’ємно-насипна маса
  • коефіцієнт фільтрації;
  • вміст домішок: часток мулу, пилу, глини;
  • клас радіоактивності.

Обсяг цього будматеріалу змінюється при зміні вологості. Це враховують, роблячи розрахунки дозування за обсягом.

Зв'яжіться з нами для отримання консультації