• 1@mdim.ua
  • Пн-Пт 08:30—17:30. Сб 09:00—14:00

Не цементом єдиним…

Не цементом єдиним…

Підтримка юних спортсменів компанією ТМ «Міцний Дім»

ТМ «Міцний Дім» у своїй діяльності приділяє увагу не тільки просуванню своєї продукції на будівельному ринку, але і надає підтримку цікавим проектам, покликаним популяризувати спорт і здоровий спосіб життя. 

Заняття спортом відіграє найважливішу роль як у фізичному, так і в духовному вихованні підростаючого покоління. Дитина, захоплена тренуванням, менше часу витрачає на даремні заняття і бездумне перебування на вулиці. У дітей з’являються нові друзі, нові інтереси і прагнення.

На жаль, економічна ситуація в нашій країні не кращим чином впливає на розвиток спорту, особливо дитячого та юнацького. Підтримка з боку бізнесу – це вагомий внесок у розвиток здорового та гармонійного суспільства, і компанія «Міцний Дім» це добре розуміє.
У 2019 ТМ «Міцний Дім» виступила спонсором харківської команди маленьких регбістів РК “Олімп” 2008-2009р.р. Юні спортсмени стали першими у відбірковому турі чемпіонату України з регбі, який пройшов у квітні 2019 в Кривому розі.

Також ТМ “Міцний Дім” взяла участь у проведенні спортивних заходів, присвячених Дню захисту дітей та 125-річчю з дня організації Міжнародного олімпійського комітету. 

Усвідомлюючи всю важливість і перспективність вкладень у розвиток дітей, компанія “Міцний Дім” і надалі підтримуватиме подібні проекти. Пишаємося успіхами маленьких спортсменів і бажаємо нових перемог і досягнень у великому спорті.

| 2 Липня 2019 | |

Категорії

Зв'яжіться з нами для отримання консультації