• 1@mdim.ua
  • Пн-Пт 08:30—17:30. Сб 09:00—14:00

Командоутворення

Командоутворення

Командоутворення – компанія «Міцний Дім»

“Великі речі в бізнесі ніколи не робляться поодинці, їх робить команда”  Стів Джобс

Коли команда працює успішно і ефективно виграють всі – колеги, клієнти, акціонери, роботодавці. Успішна команда – справжній приклад синергії – тобто досягнення більшого єдиною командою, в порівнянні з тим, що міг би досягти кожен індивідуально. До кращих результатів ми приходимо завдяки використанню колективного знання, навичкам, досвіду, креативності та внеску кожного члена команди для досягнення поставленої мети. Для злагодженої роботи безумовно необхідний благодатний клімат в колективі, взаєморозуміння і підтримка.

В робочому режимі, в стресових ситуаціях, у вирішенні важливих задач часто має місце емоційне напруження, яке не сприяє якісной взаємодії колективу. Тут необхідно змінювати вектор уваги, наприклад, організовуючи тренінги командної взаємодії в ігровій формі. У червні в клубі Форпост компанія “Міцній Дім” провела виїзний спеціально змодельований тренінг з пейнтболу на подолання стресових факторів, командна взаємодія в досягненні поставленої задачі, на емоційне реагування і вміння контролювати стан в ігрових моментах. З людьми, з якими подолав перешкоди і досяг своєї мети виникає непідробне почуття єднання і розуміння. Для вирішення бізнес завдань це безцінне.

Поєднуючи приємне з корисним, гру і роботу, компанія «Міцний Дім» формує креативну і дружню атмосферу в професійному колективі.

| 25 Червня 2019 | |

Категорії

Зв'яжіться з нами для отримання консультації